O wydarzeniu

3. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej

3. Kongresowi PTSL po raz pierwszy będzie towarzyszyć 1.Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej. Profilaktyka stomatologiczna na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat uległa szeregowi zmian. Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesny gabinet stomatologiczny bez gabinetu higieny, a ten bez najnowszych osiągnięć techniki.

Dostrzegając te dynamiczne zmiany pragniemy stworzyć miejsce do wymiany doświadczeń, inspiracji, edukacji oraz prezentacji produktów oraz innowacyjnych procedur wykorzystywanych w gabinetach higieny w Polsce i za granicą.

Kongres Innowacji organizowany przez PTSL pozwoli na zebranie w jednym miejscu wszystkich członków zespołu stomatologicznego: lekarzy, asystę i higienistki.

Na 1. Międzynarodowym Kongresie Innowacji planujemy połączyć teorię z praktyką wraz z aktywną wymianą doświadczeń zawodowych na temat kierunków rozwoju i nowości w stomatologii i higienie. Dedykowane warsztaty i wykłady stanowić będą niecodzienną okazję do skonfrontowania z lekarzami, asystentkami i higienistkami nowych trendów pojawiających się w branży stomatologicznej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia 1.Międzynarodowego Kongresu Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej!

Zapraszamy do udziału w Sesji Plakatowej 3. Kongresu PTSL, która ma miejsce po wykładach 18 października. Termin składania prac mija 30 września 2019 r. Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z wytycznymi, które można znaleźć w zakładce Praktyczne informacje.

Wykładowcy

Kup bilet

Sponsorzy

Sponsor platynowy
Sponsor złoty
Sponsor srebrny

Zostań sponsorem