About the event

1. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie

3. Kongresowi PTSL po raz pierwszy będzie towarzyszyć 1.Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej. Kongres Innowacji organizowany przez PTSL pozwoli na zebranie w jednym miejscu wszystkich członków zespołu stomatologicznego: lekarzy, asystę i higienistki.

Na 1. Międzynarodowym Kongresie Innowacji planujemy połączyć teorię z praktyką wraz z aktywną wymianą doświadczeń zawodowych na temat kierunków rozwoju i nowości w stomatologii i higienie. Dedykowane warsztaty i wykłady stanowić będą niecodzienną okazję do skonfrontowania z lekarzami, asystentkami i higienistkami nowych trendów pojawiających się w branży stomatologicznej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia 1.Międzynarodowego Kongresu Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej!Zapraszamy do udziału w Sesji Plakatowej 3. Kongresu PTSL, która ma miejsce po wykładach 18 października. Termin składania prac mija 30 września 2019 r. Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z wytycznymi, które można znaleźć w zakładce Praktyczne informacje.

Professors

Buy a ticket

Sponsors

Platinum sponsor
Diamond sponsor
Gold sponsor
Silver sponsor

Become a sponsor